Sprawy w CJK


DYREKTOR CJK


dr Liliana Szczuka-Dorna, prof. PP
pokój 302, tel. 61 665 2491
liliana.szczuka-dorna@put.poznan.pl

  • Sprawy pracowników
  • Zaliczenie komisyjne
  • Kontakt z Samorządem Studenckim
  • Kontakt z Kołami Naukowymi i innymi organizacjami

Zastępcy Dyrektora CJK

dr Barbara Sawicka
pokój 319, tel. 61 665 2554
barbara.sawicka@put.poznan.pl

  • Plany zajęć oraz siatki godzin
  • Sprawy studentów studiów stacjonarnych
  • System e-proto, USOS (razem z mgr K. Olszewskim)

mgr Małgorzata Bączyńska
pokój 319, tel. 61 665 2554
malgorzata.baczynska@put.poznan.pl

  • Plany zajęć oraz siatki godzin
  • Sprawy studentów studiów niestacjonarnych
  • System e-proto, USOS (razem z mgr K. Olszewskim)

Kierownicy zespołów:

Kierownik zespołu nr 1
mgr Kinga Komorowska
pokój 318, tel. 61 665 2792
king.komorowska@put.poznan.pl

  • Przydział studentów do grup
  • Zmiany w grupach
  • Przydzielanie zastępstw
  • Egzaminy w sesjach

Kierownik zespołu nr 2
mgr Karol Matysiak
pokój 318, tel. 61 665 2792
karol.matysiak@put.poznan.pl

  • Przydział studentów do grup
  • Zmiany w grupach
  • Przydzielanie zastępstw
  • Egzaminy w sesjach

Sekretariat dla pracowników:

mgr Katarzyna Jesse
pokój 302, tel. 61 665 2491
katarzyna.jesse@put.poznan.pl

  • Sekretariat dla pracowników

Sekretariat dla studentów:

mgr Małgorzata Margraf-Adamczyk
pokój 303, tel. 61 665 3937
office_clc@put.poznan.pl

malgorzata.margraf-adamczyk@put.poznan.pl

  • Sekretariat dla studentów
  • Finanse w CJK

Biblioteka:

mgr Aneta Marciniak
pokój 321, tel. 61 665 2597
aneta.marciniak@put.poznan.pl

  • Biblioteka CJK
  • Certyfikaty ACERT

Pracownie CJK/Koordynatorzy Pracowni:

mgr Alicja Lamperska
pokój 320, tel. 61 665 2853
alicja.lamperska@put.poznan.pl

  • Pracownia egzaminów

mgr Krzysztof Olszewski
pokój 324, tel. 61 665 2793
krzysztof.olszewski@put.poznan.pl

  • Pracownia E-learning

dr Liliana Szczuka-Dorna, prof. PP
pokój 302, tel. 61 665 2491
liliana.szczuka-dorna@put.poznan.pl

  • Pracownia English Medium Instruction (EMI)

mgr inż. Krystyna Ciesielska
pokój 320, tel. 61 665 2853
krystyna.ciesielska@put.poznan.pl

  • Pracownia języka pisanego

mgr Barbara Tarko
pokój 324, tel. 61 665 2793
barbara.tarko@put.poznan.pl

  • Pracownia języka polskiego

mgr Ewa Hołubowicz
pokój 320, tel. 61 665 2853
ewa.holubowicz@put.poznan.pl

  • Pracownia kształcenia umiejętności miękkich

mgr Ewa Kapałczyńska
pokój 316, tel. 61 665 2705
ewa.kapalczynska@put.poznan.pl

  • Pracownia kształcenia umiejętności miękkich

mgr Małgorzata Świca
pokój 320, tel. 61 665 2853
malgorzata.swica@put.poznan.pl

  • Pracownia kursów komercyjnych
  • Zapisy na kursy

mgr Maria Kmieciak
pokój 320, tel. 61 665 2853
maria.kmieciak@put.poznan.pl

  • Pracownia tłumaczeń

Inne:

dr Edyta Olejarczuk
pokój 324, tel. 61 665 2793
edyta.olejarczuk@put.poznan.pl

  • Olimpiada Języka Angielskiego 2021/2022

mgr Anna Martynow
pokój 304, tel. 61 665 2613
anna.martynow@put.poznan.pl

  • Konkursy dla studentów

mgr inż. Piotr Halt
pokój 305, tel. 61 665 2596
piotr.halt@put.poznan.pl

  • Problemy informatyczne i techniczne w CJK

 

www.clc.put.poznan.pl
e-mail: office_clc@put.poznan.pl